Výroční zpráva 2016

Výroční zpráva 2016 30. 6. 2017 Vážení přátelé, mílí příznivci. Předkládáme Vám v digitální podobě výroční zprávu za rok 2016, přehled našich činností v tomto roce a zprávu o hospodaření.

Vážení příznivci, vážení obchodní přátelé,

Rád bych vám zde poděkoval za přízeň a také za to, že jste nám dělali společnost ve dvanáctém roce našeho působení. Co se nám podařilo, můžete posoudit nejen na základě této zprávy, ale zejména na základě námi odvedené práce.

Rodina spokojených klientů v programu Nová zelená úsporám se v roce 2016 rozrostla o dalších více než sto členů. V ostatních našich činnostech a službách jsou počty samozřejmě komornější, ale oproti tomu se nám daří na profesionální úrovni udržovat kvalitu výstupů. Ať již se jednalo o energetické posudky, či načrtnutí strategií pro adaptaci budov na změnu klimatu pro konkrétní území.

Jedním z významných výstupů bylo zpracování energetické příručky pro energetické manažery. Dlouho poptávaná publikace by měla pomoci jak začínajícím energetickým manažerům, kterých ve veřejné správě každým rokem významně přibývá, tak i zkušeným energetikům jako průvodce či „skripta“, v nichž si každý najde to své.

Věřím, že rok 2017 bude pro nás i pro Vás ještě úspěšnější a těším se na další spolupráci. 

 

Ing. Miroslav Šafařík, Ph.D.

ředitel

 

Výroční zpráva 2016 ke stažení zde.