Vzdělávací program Energie a energetické úspory

Vzdělávací program Energie a energetické úspory 10. 3. 2017 Konání seminářů 9. 5. a 30. 5. 2017 od 8:30 do 15:00 hodin v E-centru v Plzni, Guldenerova 17, sál E131

Ztrácíte přehled v návalu legislativních povinností? Nevíte přesně, zda se Vás týká povinnost zpracovávat energetický audit, PENB, či zavádět energetický management? Nevíte, jak se Vás dotkne povinnost výstavby budov s téměř nulovou spotřebou (již od roku 2016)? Plánujete zateplovat s využitím dotace nebo se zajímáte o ekonomiku budov, technických zařízení? Chcete se dozvědět více o nové výzvě OPŽP v prioritní ose 5 či o programu EFEKT na období   2017 – 2020?

 

Komu je program určen

Přednášky v rámci vzdělávacího programu jsou určeny jak zástupcům měst a obcí, příspěvkových organizací, tak i firem. Přednášky jsou vedeny s důrazem na praktické příklady z oblastí správy budov a majetku, plánování investic a energetického managementu. Harmonogram seminářů naleznete zde.

 

Podmínky účasti

Účast v programu je BEZPLATNÁ, ale je nezbytné ji potvrdit do 31. března 2017 na e-mailovou adresu maly@porsenna.cz, k čemuž je také možné využít přiloženou tištěnou (ke stažení zde) nebo online přihlášku.